kraunasi

Transporto dezinfekcija

Skubi ir kokybiška asmeninio ir viešojo transporto priemonių dezinfekcija

Pagal nustatytus sanitarinius ir higienos standartus, visos įmonės turėtų reguliariai atlikti sanitarinį automobilio kėbulo valymą (dezinfekavimą), kuris naudojamas gabenti maistą, žaliavas, žmones ir gyvūnus. Automobilio dezinfekavimo (sanitarijos) dažnis priklauso nuo veiklos rūšies ir turėtų vykti bent kartą per mėnesį. Ši procedūra apsaugo nuo pelėsio ir pelėsio susidarymo automobilyje, kuris gali atsirasti net šaldikliuose.

 

transport
Transporto kėbulo dezinfekavimas yra ne tik išorinių dalių, bet ir vidinio komponento apdirbimas. Atliekant  transporto priemonių dezinfikavimą, naudojamos specialios priemonės, padedančios atsikratyti ne tik mikrobų, bet ir įvairių vabzdžių.

 

Kokia ši procedūra?

Dezinfekavimas – tai priemonės, kuriomis siekiama sunaikinti mikrobus, alergenus, kenkėjus, virusus ir bakterijas. Štai kodėl dezinfekcija yra laikoma veiksminga prevencija kovojant su kitokio pobūdžio infekcinėmis ligomis. Ši procedūra turi būti atliekama ne tik sunkvežimiuose, bet ir asmeniniuose automobiliuose, ypač jei pirkote rankomis. Tokiu būdu galite apsaugoti save ir savo šeimą nuo infekcijos. Reguliariai dezinfekuoti turėtų sunkvežimių savininkai, gabenantys maistą ir naminius gyvūnus.

 

Transporto rūšys:

  • Šiukšlių sunkvežimiai.
  • Automobiliai, gabenantys gyvūnus ir paukščius.
  • Greitosios pagalbos automobiliai.
  • Automobiliai, gabenantys greitai gendančius gaminius.
  • Automobiliai, vežantys naminių gyvūnėlių ėdalą.
  • Keleiviniai autobusai ir taksi.

Transporto priemonės yra bakterijų auginimo vieta. Norint, kad jų neliktų daugiau, o prekės nebūtų sugadintos, reikia laiku valyti. Dezinfekavimas daro įtaką ne tik gabenamų prekių saugumui, bet ir vairuotojo bei keleivių sveikatai.

 

Autobusai, taksi ir mikroautobusai yra dezinfikuojami ne tik viduje, bet ir išorėje. Turi būti dezinfikuojamos rankenos, durys, angos ir net ratai.